Menu
tapeta na pulpit

Księżycowe tapety na telefon – Mr. Moon i gwiezdne niebo

Gwiezdne tapety na telefon
Kto pamięta Pana Księżyca? Ilustracja powstała grubo ponad 3 lata temu i był to dokładnie trzeci plakat, który pojawił się na Mavelo. Bardzo lubię wracać do swoich starych projektów i modyfikować je czy przerabiać na inne formaty. I tak z plakatów z Panem Księżycem powstały klimatyczne tapety na telefon.

Przez długi czas projektowałam głównie jasne i pastelowe tapety na telefon. Może to za sprawą pory roku, a może pod wpływem panujących trendów o wiele chętniej widzę u siebie na telefonie takie ciemne ilustracje. Chociaż pewnie, kiedy tylko przyjdzie marzec i pojawi się wiosna zagoszczą tu jaśniejsze i lżejsze obrazki.

Mr. Moon został przygotowany w dwóch opcjach kolorystycznych, do kompletu, jako wersję alternatywną zaprojektowałam także gwiezdne niebo – będzie świetnym uzupełnieniem do księżycowej tapety. Wszystkie tapety na telefon znajdziecie pod tym linkiem, a plakat z Panem Księżycem jest do pobrania tutaj.

Poniżej zamieściłam grafiki do pobrania, klikając w link pobierzecie wybraną tapetę na telefon.

Księżycowe tapety na telefon – wersja granatowa

1. Księżyc – granatowe tło | 2. Gwiezdna noc – granatowe tło

Księżycowe tapety na telefon – wersja czarna

1. Księżyc – czarne tło | 2. Gwiezdna noc – czarne tło

Całkiem inne plany miałam dzisiaj na publikację wpisu! Ale ból głowy typu killer skutecznie pokrzyżował mi dzień. Już dawno miałam ochotę wrócić do tej ilustracji z księżycem, więc kiedy późnym popołudniem wróciłam do żywych to pomyślałam, ze to świetny pomysł na dzisiejszy wpis. I mam nadzieję, że i Wam ten pomysł się podoba, a księżyc będzie Wam towarzyszył przez zimowe tygodnie

5 komentarzy

 • Anna Fit
  12 stycznia 2018 at 18:48

  Przepiękne! Nie umiem się zdecydować którą wziąć

  Odpowiedz
 • Weronika Górak-Pietrowska
  13 stycznia 2018 at 14:42

  Dziękuję, jest piękna♥

  Odpowiedz
 • Agnieszka Wieczorek
  14 stycznia 2018 at 15:51

  Księżyc na czarnym tle jest genialny!

  Odpowiedz
 • Ania
  14 stycznia 2018 at 18:49

  Bardzo uroczo pięknie to wygląda

  Odpowiedz
 • Sylwia Wydra
  15 stycznia 2018 at 17:10

  Lubię takie pary wzorów, tak jak tutaj jeden z księżycem, drugi bez. Wtedy ustawiam sobie ten bardziej jednolity jako tło pulpitu, a ten bardziej urozmaicony jako tło ekranu blokady. Biorę!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)