Menu
tapeta na pulpit

Znaki zodiaku – tapety na telefon z gwiazdami

Znaki zodiaku - tapety na telefon
Mam dla Was kolejny gwiezdny projekt i ostrzegam, że kosmos na Mavelo pojawi się jeszcze nie raz! Dzisiaj przychodzę ze znakami zodiaku w formie tapet na telefon – minimalistycznych, na czarnym tle.

Gwiazdy i kosmos to – jak wskazują statystyki na moim blogu – jeden z Waszych ulubionych motywów graficznych I moich też! Dlatego po prostu musiałam przygotować projekt ze znakami zodiaku w formie tapet na telefon (wcześniej były tu jako plakaty do wydrukowania). Gdyby tego było mało to miesiąc temu pojawiły się tu gwiezdne tapety w nieco innej formie – jedne do drugich będą świetnie pasować, więc fajną opcją może być łączenie tych grafik.

Tapety na telefon do pobrania

Klikając w poniższe linki pobierzecie tapety w formacie .png. Nazwy znaków zodiaku są napisane po łacinie, ale dla ułatwienia kto jest kim w nawiasie zamieściłam również polskie nazwy. W związku z tym, że plików jest sporo, pogrupowałam je czwórkami – przewijając niżej strony na pewno znajdziecie swój znak Pliki są do pobrania za darmo, i przeznaczone są do użytku niekomercyjnego.

 

1. Aquarius (Wodnik)  //  2. Capricornus (Koziorożec)  // 3. Sagittarius (Strzelec)  //  4. Scorpio (Skorpion)


5. Libra (Waga)  //  6. Virgo (Panna)  //  7. Leo (Lew)  //  8. Cancer (Rak)


9. Gemini (Bliźnięta)  //  10. Taurus (Byk)  //  11. Aries (Baran)  //  12. Pisces (Ryby)

 

Taka konstelacja w telefonie może być małą ściągawką – może ktoś na spacerze w gwieździstą noc znajdzie na niebie swój znak zodiaku? Ja na niebie potrafię odszukać jedynie wielki wóz, ale coś czuję, że gdybym miała w domu teleskop to oglądanie nieba nocą stałoby się moim nowym hobby.

 

8 komentarzy

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)