10 bezpłatnych motywów – WordPress (styczeń 2017)

motywy wordpress

Zobacz również:

 • Chyba mi się szykuje zmiana szablonu. Coś mi się zepsuło w obecnym, chyba.

  • Widzę u Ciebie od czasu do czasu subtelne zmiany w ramach motywu i zawsze jest pięknie i przejrzyście Tak teraz zaglądam i wydaje mi się… że jest wszystko ok. Ale wiem, że właściciel bloga najlepiej wie co nie hula tak jak powinno. Może kwestia aktualizacji motywu? Albo jakiejś wtyczki?

   • I tu jest pies pogrzebany, aktualizacji brak. A problemem nie jest wygląd, a działanie. U mnie w najnowszym poście nie wyświetlają się zdjęcia. Nie wiem co jest przyczyną.

    • To ja bym napisała do autora, bo to pewnie wina tego, że poszła aktualizacja WP, a motyw nie został do tego dopasowany.
     Zaglądam do Twojego kodu i widzę, że w przypadku poprzednich wpisów różni się trochę html. To co może mieć wpływ to końcówka kodu:
     W starszym wpisie jest: ///…sizes=”(max-width: 1000px) 100vw, 1000px” width=”740″ height=”493″>///
     A nowym: ///…sizes=”(max-width: 1000px) 100vw, 1000px” data-recalc-dims=”1″>///
     Generalnie z tego co widzę we wszystkich wcześniejszych wpisach jest wartość dla widht i height, a nowym wpisie tego nie ma.
     Ja dodałabym ręcznie w widoku html zdjęcia – wiem, że to nie jest rozwiązanie na stałe, ale zawsze chociaż na chwilę można podreperować (zanim znajdziesz coś lepszego, albo uda się z aktualizacją :))

     • Dzisiaj nagle pokazuje zdjęcia. Szablon się sypie i tyle. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda – był udostępniony za damo. Dzięki za zwrócenie uwagi teraz będę sprawdzać, czy kod w HTMLu wygląda tak samo. Nawet o tym ni pomyślałam. Szukałam problemu w CSie, ale nagle działa. Panika będzie, jak czytelnicy zdjęć nie będą widzieć. Tak może być nawet problem z moją przeglądarką.

 • Marta Korytkowska

  Pierwszy motyw jest super i chciałam nawet go wgrać u siebie, ale wyświetla mi się błąd przy wysyłaniu pliku na serwer – „Paczka nie mogła zostać zainstalowana. W motywie brakuje pliku style.css.”

  • To prawda – pierwszy jest super, ja cały czas się nad nim zastanawiam, ma świetne opcje
   Przypuszczam, że paczka nie została rozpakowana – rozpakuj pobrany folder, dopiero wewnątrz tego folderu będzie plik .zip, który należy wgrać Wiem, że najczęściej od razu ściągnięty plik można wgrywać, ale czasami są takie paczki w paczce i trzeba się dogrzebać
   Jeżeli w dalszym ciągu miałabyś problemy to daj znać!

  • Hej Mario, u mnie był ten sam problem. Pomogło ponowne wgranie paczki plików szablonu na serwer. Najlepiej rozpakuj u siebie i wrzuć przez klienta FTP, np. Total Commandera, do folderu wp-content/ themes/monstroid2.

  • Marta Korytkowska

   Udało się go wgrać właśnie po rozpakowaniu paczki, ale po dwóch godzinach siedzenia nad ustawieniami motyw nie chciał się zapisać i włączyć więc się poddałam Chyba nie jest mi pisany, ale nie rozpaczam, bo choć ogólnie jest super, to nie podoba mi się wygląd bocznych widgetów

   • @krzysztofrynkiewicz:disqus @martakorytkowska:disqus
    Dzięki za wieści! Pewnie Wasze doświadczenia posłużą tu niejednej osobie.
    Nie byłabym sobą, gdybym nie przetestowała motywu jeszcze raz – odinstalowałam motyw na koncie testowym, pobrałam na nowo i zainstalowałam jeszcze raz…. i wszystko śmiga bez problemu, wszystko ładnie się zapisuje.
    Czasami problemy mogą wynikać z niekompatybilności z jakąś w tyczką (ja w tym motywie miałam tak przy pierwszej instalacji – na stronie wpisu wysypywały mi się krzaczki, ale to była kwestia wina wcześniej zainstalowanej wtyczki social media).
    Marta to mam nadzieję, że znajdziesz niedługo coś idealnego dla siebie. Coś pięknego i najlepiej bezpłatnego! :))

    • @martakorytkowska:disqus @weronika_borun:disqus
     Niezrównanym darmowym szablonem dla mnie jest cały czas Hueman.
     Zresztą, silnik Twojego, Weroniko, bloga się na nim opiera, natomiast został pięknie zmodyfikowany. Masa opcji, bieżąca aktualizacja, łatwość personalizacji i obsługi, czytelny kod źródłowy ułatwiający modyfikacje. Cudo.

     • Tak, Hueman to cudak! Co ciekawe pojawił się w moim pierwszym zestawieniu – i mimo tego, że było to dwa lata temu, cały czas jest bardzo aktualny!
      To zasługa ciągłej aktualizacji przez twórców i rozbudowanej społeczności wokół tego motywu.

 • Dziękuję Ci za ten wpis! Szukałam ostatnio bezpłatnego zastępnika jednego szablonu, który bardzo mi się podoba i ten o nazwie „Bloger” wydaje się być idealnym rozwiązaniem!

  • Super, to mam nadzieję, że z Blogerem zaskoczy Motyw wygląda świetnie i jego konfiguracja jest bardzo przyjazna.

 • Pięknie! Uwielbiam takie proste!

 • Widzę tutaj wiele inspiracji.

 • Unwind to mój faworyt dzisiejszego zestawienia

  • Wi

   Moim też został, ale nie mogę znaleźć w nim tego slidera… A także na demo ma z boku instagram, a nie potrafię tego znaleźć po zainstalowaniu… Czy ktoś może wie, taka „ramka” z instagramem to wtyczka czy to powinno być w szablonie? Szkoda, że nie napisali jaka to wtyczka (jesli to wtyczka) hehe ale popełniłam dużo powtórzeń ;P

 • Patrycja Bonczewska

  ojej jakie fajne! spodobał mi się 3 i ostatni chyba zmienię sobie szablon;p hihi

 • Patrycja Bonczewska

  przy okazji zapytam: Czy jest możliwość sprawdzenia gdzieś w google przykłądowe blogi na konkretnym motywie? Np. chciałabym sprawdzić jak wyglądają inne blogi na moim motywie;)

  • Byłoby cudownie, ale niestety nie ma tak dobrze zdarza się, że autorzy zamieszczają na swoich stronach przykłady realizacji, ale nie jest to częsta praktyka. Czasami na forum danego motywu można wyłapać linki do stron opartych o wybranych motyw – i znowu to raczej sporadyczne linki.

 • Znalezienie tego idealnego szablonu to nie lada wyzwanie Takie zestawienia motywów to bardzo ciekawe i inspirujące a zarazem niebezpieczne wpisy dlatego, że człowiek od razu ma ochotę na zmiany Bardzo mi się spodobał Fora Light zwłaszcza ze względu na ten ciekawy slider

 • Pingback: Best Writing Service()

Close