Menu
zakładki do książek

Zakładki do książek do druku – boho lamy :D

Zakładki do książek do wydruku - lamy
Mam dla Was kolejne, uszate zakładki! Tym razem są to lamy, w wersji boho – takie w sam raz na lato i wycieczki. Na dłuższe podróże (zwłaszcza pociągiem!) ciekawa lektura, to przecież niezawodny umilacz czasu. Do towarzystwa polecam również lamkę.

Ostatnie dni dały mi popalić – nie ma to, jak rozchorować się w środku lata Stąd właśnie chwilowy przestój na blogu – musiałam odpocząć od projektów, pracy, komputera, a przede wszystkim zregenerować ciało i umysł. Niewątpliwie dobrym pomysłem na odpoczynek, jest czytanie książek. O tej porze roku mam nieco więcej czasu na lekturę i bardzo często lato wygląda u mnie bardzo rozwojowo – ale o tych moich rozwojowych, graficzno-desginerskich książkach może napiszę w innym wpisie.

Uwielbiam wymyślać nowe zakładki do książek – dawno na blogu nie było nic z tej kategorii. Ogromną frajdę sprawia mi przygotowywanie takich uszatków (albo takich, albo takich :)), chociaż przyznam, że już od dłuższego czasu noszę się zamiarem przygotowania drugiej partii ogoniastych zakładek!

Zakładki do książek do wydrukowania

Klikając w przycisk poniżej, pobierzecie plik w formacie .pdf, na arkuszu znajdują się 4 lamki – każda w innym, boho wydaniu. Grafiki są przygotowane w wysokiej rozdzielczości (300 .dpi) i są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

pobierz zakładki do książek » 

Zakładki do książek do wydruku - lamy

Jeśli szukacie przyjemnej książki na podróż, na plażę, czy do poczytania w domowym zaciszy, to poniżej przygotowałam kilka interesujących propozycji. Jeśli również macie coś godnego polecenia, to chętnie przeczytam o tym w komentarzu – koniecznie dajcie znać

 

1. Wszystkie kwiaty Alice Hart // 2. Bestiariusz Słowiański // 3. Opowieści Podręcznej
4. Mada M. Ciąg dalszy nastąpił // 5. Ania z Zielonego Wzgórza // 6. Zanim się pojawiłeś


Mam nadzieję, że coś z powyższego zestawienia wpadło Wam w oko, mnie szczególnie zainteresowały 3 pierwsze pozycje – chyba najbardziej jestem ciekawa Bestiariusza. Opowieści Podręcznej oglądam z zapartym tchem, ale chciałabym również sięgnąć po powieść, na podstawie której powstał właśnie ten hitowy serial.

Na koniec mam jeszcze kilka wskazówek, które mogą być dla Was pomocne:

  • Do wydruku polecam grubszy papier – np. kartkę z bloku technicznego
  • Jeżeli masz w planach drukować zakładki w drukarni, to rekomenduję papier satynowy, matowy o gramaturze 300-350
  • Wszystkie materiały dostępne na blogu są drukowane na domowej drukarce Epson L1800
  • Fajnym dodatkiem do zakładki będą drobne, kolorowe chwosty czy pompony – kawałek muliny i ozdobnik gotowy
  • Malutkie pomponiki, które świetnie będą pasować do tych zakładek przygotujesz z pomocą widelca (tutaj jest instrukcja)

Zakładki do książek do wydruku - lamy

2 komentarze

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)