Menu
tapeta na pulpit

Tapeta na telefon z jednorożcem

Tapeta na telefon z jednorożcem
Cześć w maju! Na dobry początek miesiąca mam dla Was tapety z jednorożcami. Do wyboru są dwa kolory: niebieski i różowy, ja już ustawiłam u siebie na telefonie!

Jak Wam minęła majówka? U mnie był to czas spędzony z dala od komputera, dopiero pod sam koniec wolnych dni z miłą chęcią usiadłam do rysowania pikselami. Szkoda, że pogoda nas nie rozpieściła, w końcu o tej porze roku bywało znacznie cieplej, wręcz upalnie. Ale trochę pospacerowaliśmy z piesiami, pooglądaliśmy seriale pod kocykiem, więc ogólnie bilans wychodzi na plus Dodatkowy plus za to, że rozpoczynający się tydzień pracy jest krótki i za moment znowu będzie weekend – idealnie!

Już chwilę nie było tapet na telefon, tym razem przygotowałam jednorożce – entuzjazm z jakim zostały przyjęte zakładki do książek z jednorożcami bardzo mnie zaskoczył i ucieszył Do komplety na pewno pojawią się również plakaty z tym samym motywem.

Tapeta na telefon z jednorożcem do pobrania

Klikając w poniższe linki pobierzecie tapety na telefon. Format grafiki jest uniwersalny i powinien pasować na większość telefonów. Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Różowa tapeta na telefon z jednorożcem | Niebieska tapeta na telefon z jednorożcem

 

Tapeta na telefon z jednorożcem

Wszystkie mavelowe tapety na telefon znajdziecie pod tym linkiem. Mam nadzieję, że unicorny będą Wam dotrzymywać towarzystwa przez najbliższe tygodnie Dobrego miesiąca i do napisania niebawem!

5 komentarzy

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)