Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="5"]

KONTAKT


Najczęściej zadawane pytania i adres e-mail

Pytania? Poniżej zamieściłam najczęściej pojawiające się pytania – zerknij proszę na tę listę, być może znajdziesz tu odpowiedź.
A jeżeli nie znalazłaś/eś to napisz do mnie. Możesz skorzystać z formularza lub przesłać wiadomość na adres weronika [małpa] mavelo.pl


Czy możesz wykonać na bloga grafikę / pudełko / plakat z…

To pytanie, które pojawia się najczęściej. Są dni, że dostaję po kilka maili z sugestiami. Bardzo dziękuję za wszelkie wiadomości, moja lista planów i pomysłów (tych własnych i tych od Czytelników) jest bardzo dłuuuga Niestety ograniczeniem są tutaj moce przerobowe, wpisy z grafikami są bardzo czasochłonne. Jeżeli jednak uważasz, że masz jakiś nietuzinkowy pomysł to pewnie, napisz – chętnie przeczytam. Nie mniej nie zawsze jestem w stanie odpisywać na maile tego typu, ale wszystko zawsze czytam.

Czy możesz mi przesłać pudełko / plakat / … w innym kolorze / wzorze/ rozmiarze?

Nie jestem w stanie realizować indywidualnych zapotrzebowań, więc nie zmieniam grafik. Ale wszystko co przygotowuję ma zazwyczaj więcej niż jedną opcję do wyboru, wszystkich grafik na blogu jest naprawdę sporo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie (Jeśli szukasz czegoś konkretnego to polecam skorzystać z wyszukiwarki lub przejrzeć wpisy według kategorii).

Z jakiej drukarki korzystasz?

Moja drukarka to Epson L1800. Nie jest to najtańszy model, ale zdecydowanie nadrabia wydajnością i jakością wydruku. Dołączone pojemniki z tuszem przy bardzo częstych wydrukach starczają mi na około 1,5 roku.

Czy możesz zaprojektować dla mnie grafikę? (Logo, bannerek, wizytówkę, etc.)

Aktualnie nie realizuję komercyjnych projektów graficznych, niestety nie jestem w stanie przygotować projektu dla Ciebie.

Na jakich programach pracujesz?

Grafiki i ilustracje wykonuję w programach pakietu Adobe w wersji CC (Illustrator i Photoshop), korzystam z tabletu graficznego Wacom Intuos w rozmiarze M.

Czy mogę wykorzystać Twój projekt do celów komercyjnych / charytatywnych?

Wszystkie projekty są przeznaczone wyłącznie do celów prywatnych. Jeżeli chcesz wydrukować plakat dla koleżanki, zaproszenia na imprezę dla Twojego dziecka – pewnie, nie ma problemu, po to te grafiki są Ale jeżeli chcesz dołączyć grafiki dla swoich Klientów, promocji swojej marki to na takie działania musisz mieć odpowiednią licencję, licencja komercyjna jest płatna i w takich przypadkach zapraszam do kontaktu (prowadzę działalność, wystawiam faktury VAT).

Wyjątkiem są tutaj działania charytatywne, o które często pytacie, np. różnego rodzaju kiermasze, na których są sprzedawane ciasta i ciasteczka – chcesz wykorzystać do takich celów moje pudełko, papier czy etykiety? Nie ma problemu!
Jeżeli jednak planowane przez Ciebie działania są na dużą skalę, skontaktuj się proszę wcześniej ze mną.

Ważne. Nie usuwaj proszę z projektu mojego logo. Każdy projekt jest chroniony prawem autorskim, jest zaprojektowany przeze mnie od podstaw. Jeżeli na projekcie zamieszczam logo to jest ono zawsze niewielkich rozmiarów i umieszczone w takim miejscu, żeby nie rzucało się w oczy (np. na spodzie pudełka).


Formularz kontaktowy

 

Close