Menu
tapeta na pulpit

Wiosenne tapety na telefon z zającem

Wiosenna tapeta na telefon z zającem
Pogoda nas jeszcze nie rozpieszcza, ale z całą pewnością piękna i ciepła wiosna przyjdzie już za chwilkę! A razem ze zmianą pory roku i pogody chętniej sięgamy po pastelowe, lekkie kolory. Poprzednia tapeta na telefon, którą przygotowałam była ciemna i dosyć ciężka wizualnie, dlatego dla odmiany mam coś jasnego i lekkiego – wiosenne tapety na telefon z zającem.

Pana zająca możecie kojarzyć już z tego wpisu – powstał z myślą o plakatach i pocztówkach. Ale ustawiony na telefonie prezentuje się równie klawo Podobnie, jak w poprzednich zestawieniach przygotowałam tapety w 2 opcjach: z ilustracją i z samym wzorkiem – idealnie pasują jako komplet na wygaszacz + tło pulpitu w telefonie. Tapety są przygotowane w 3 wiosennych, delikatnych opcjach kolorystycznych.


Jeżeli podoba Ci się to, co projektuję i lubisz tu zaglądać, to zapraszam Cię serdecznie do obserwowania Mavelo w mediach społecznościowych

 

Wersja z różowym tłem

1. Zając na różowym tle | 2. Różowe romby

wiosenna tapeta na telefon

Wersja z żółtym tłem

1. Zając na żółtym tle | 2. Żółte romby

wiosenna tapeta na telefon

Wersja z błękitnym tłem

1. Zając na błękitnym tle | 2. Błękitne romby

wiosenna tapeta na telefon

Mam nadzieję, że zając przyda się na odświeżenie tapety telefony, a jeśli macie ochotę przejrzeć inne mavelowe projekty to zapraszam tutaj:

1 Comment

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)