Menu
bileciki i kartki / plakaty do druku

Zimowe plakaty do druku (+kartki świąteczne)

Zimowe plakaty / Plakaty skandynawskie / Freebies posters
Najwyższy czas na zmianę dekoracji na zimowe! Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście to być może moje tegoroczne zimowe plakaty ozdobią Wasze wnętrza. Ja u siebie również powoli wprowadzam świąteczny klimat, mam już choinki, teraz czas na ilustracje.

Nawet nie zorientowałam się kiedy minął ten czas i zostały niecałe 2 tygodnie do Świąt! Może to dlatego, że pogodę mamy ostatnio iście wiosenną, ale podobno idzie zima, więc może razem z nią przyjdzie świąteczny klimat. W każdym razie postawiłam zimowy plakat przy biurku i jakoś tak od razu milej się pracuje. Przygotowałam 2 wzory, z których dodatkowo możecie wybierać opcje kolorystyczne.

Bardzo się cieszę, że ubiegłoroczne plakaty w dalszym ciągu są przez Was chętnie pobierane (a plakatowa mozaika z tego wpisu skradła moje serce <3). W tym roku stwierdziłam, że zaproponuję Wam dla odmiany coś, co pochłonie mniej tuszu z drukarki Plakaty są na tyle uniwersalne, że mogą zdobić wnętrza nie tylko na Święta – pasują na cały okres zimowy!

Zimowe plakaty – pliki do pobrania

Po kliknięciu w przyciski pod obrazkami, pobierzecie wybrane plakaty. W jednym pliku .zip znajdziecie dwie wersje kolorystyczne (widać je na zdjęciach poniżej i powyżej). Grafiki są do pobrania za darmo, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

Zimowe plakaty / Plakaty skandynawskie / Freebies posters

Jelonek [niebieski i zielony]

pobierz plakaty z jelonkami » 


Zimowe plakaty / Plakaty skandynawskie / Freebies posters

Magia [różowy i niebieski]

pobierz plakaty z napisem » 

Pocztówki do wydrukowania

Tak samo, jak w ubiegłym roku przygotowałam ilustracje z plakatów w formie pocztówek. Jeżeli planujecie wysyłkę do najbliższych (a to bardzo dobry zwyczaj!) to teraz jest idealny moment. Jeżeli wolicie kupić gotowe kartki, to zachęcam Was do odwiedzenie Postallove – znajdziecie tam m.in. moje pocztówki, ale również inne piękne świąteczne obrazki różnych ilustratorów

Klikając w poniższy przycisk pobierzecie pakiet kartek – są przygotowane na formacie A4, w pliku znajdziecie zarówno pocztówki w klasycznym formacie, jak i rozkładane kartki. Na arkuszach zaznaczyłam linie cięcia i gięcia (linia ciągła – cięcie | linia przerywana – gięcie).

pobierz kartki świąteczne » 

Kartki Świąteczne / Plakaty skandynawskie / Freebies posters

Wskazówki dotyczące drukowania

  • Jeżeli drukujesz na domowej drukarce ustaw jakość drukowania na najwyższą
  • Do wydruku plakatów polecam matowy papier fotograficzny, w przypadku pocztówek przyda się nieco większa grubość (200-300g)
  • Kartki i pocztówki najlepiej przeciąć gilotyną lub trymetrem – dzięki temu cięcia będą równe i precyzyjne

Bardzo się cieszę, że udało mi się zrealizować ten projekt, obawiałam się czy starczy uda mi się to czasowo, ale plakaty gotowe! Dajcie znać, czy dekorujecie swoje domy na Święta, jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły (albo może coś w tym temacie ostatnio pojawiło się u Was na blogu?) to podzielcie się linkiem w komentarzach

22 komentarze

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)