Menu
DIY / pobierz i wydrukuj

Dekoracje na Halloween – szablony do druku

Dekoracje na Halloween - szablony do druku
Halloween już za pasem! Jeżeli organizujesz w tym roku imprezę to całkiem prawdopodobne, ze przydadzą Ci się moje dekoracje na Halloween – szablony do druku. Przygotowałam zestaw, który można wydrukować, wyciąć i w prosty sposób złożyć. Wszystko do pobrania poniżej.

Imprezy tematyczne to nie tylko ciekawe przebrania, ale i fajna oprawa wizualna. Czasem, żeby znaleźć ładne dekoracje w sklepach trzeba się po prostu nieźle nachodzić. Takie samodzielnie wykonane są o wiele fajniejsze W Internecie jest cała masa fajnych propozycji jak w ciekawy sposób zorganizować Halloweenowe przyjęcie. Ja do tego dorzucam moje grafiki – szablony i instrucje jak co złożyć znajdziecie poniżej.

Dekoracje na Halloween – szablony do druku

Klikając w przyciski poniżej możecie pobrać imprezowe pakiety wydruków w wybranej wersji kolorystycznej. Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Każdy z pakietów zawiera:

 • Szablon pudełka na popcorn [dwa wzory: 1) z zamkiem; 2) w czachy]
 • Szablon talerzyków na przekąski [dwa wzory: 1) z zamkiem; 2) w czachy]
 • Arkusz z ozdobnymi kółeczkami

Pobierz kolorowy zestaw » 

Pobierz czarno-biały zestaw » 

dekoracje na halloween - szablony do druku

Pudełko na popcorn do druku

Pudełko do druku to niemalże kultowy szablon na mavelo Do pudełek można wsypać również inne przekąski (np. chrupki, duże paluchy), wycięcie i złożenie takiego pudełeczka zajmie Ci około 3-5 minut.

Co będzie Ci potrzebne?

 • drukarka
 • 2 x arkusze sztywniejszego papieru A4 (ja użyłam papieru o gramaturze 300, równie dobrze sprawdzi się np. blok techniczny)
 • nożyczki
 • klej
 • linijka do robienia zgięć

Pudełko na popcorn – instrukcja

 1. Wydrukuj szablon pudełka (2 razy), a następnie wytnij wzdłuż zewnętrznych linii.
 2. Pozaginaj pudełko wzdłuż przerywanych linii. Do tego celu używam linijki – dzięki temu zgięcia wyjdą bardziej precyzyjne
 3. Sklej pudełko: w pierwszej kolejności zamykam obwód pudełka (czyli sklejam ze sobą 2 wycięte części), a następnie sklejam spód. I gotowe

Papierowe miseczki do druku

W zeszłym roku przygotowałam nico inne małe pudełeczka na Halloween. Jednak te wydają mi się bardziej praktyczne – sprawdzą się zarówno do słonych, jak i do słodkich smakołyków.

Co będzie Ci potrzebne?

 • drukarka
 • 1 arkusz sztywniejszego papieru A4 (ja użyłam papieru o gramaturze 300, równie dobrze sprawdzi się np. blok techniczny)
 • nożyczki
 • klej
 • linijka do robienia zgięć

Papierowa miseczka – instrukcja

 1. Wydrukuj szablon pudełka, potrzebujesz jednej kartki A4,  następnie wytnij wzdłuż zewnętrznych linii.
 2. Pozaginaj pudełko wzdłuż przerywanych linii.
 3. Sklej pudełko w oznaczonych miejscach.

dekoracje na halloween


Ufff, to mamy już komplet. Dla tych, którzy nie widzieli ostatniego wpisu odsyłam do tutaj – znajdziecie tam Halloweenowe torebeczki na słodycze.

Niewątpliwą zaletą takich papierowych foremek jest to, ze mamy mniej naczyń do zmywania po imprezie Nie wiem, jak Wy, ale ja nie cierpię zmywania naczyń A tak, zawsze jest trochę z głowy.

Poniżej jeszcze podgląd na alternatywne dekoracje na halloween – szablony czarno-białe. Dla wszystkich, którzy mają ograniczone możliwości techniczne, albo lubią bardziej właśnie taką kolorystykę. Mam nadzieję, że te wszystkie gadżety przydadzą się na Waszych imprezach. Udanej zabawy!

dekoracje na halloween - szablony

14 komentarzy

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)