Menu
plakaty do druku

Owocowe plakaty do wydrukowania – arbuzy, cytryny i truskawki

Z przyjemnością oddaję w Wasze ręce owocowe plakaty! Nie trzeba było długo czekać na kolejne, owocowe projekty A ostrzegam, że to nie ostatnie pomysły na wykorzystanie takich motywów Wiem, że szczególnie arbuzy przypadły Wam do serca – taka informacja zwrotna daje mi zawsze wielkiego kopa motywacyjnego

Dla siebie wybrałam do kuchni arbuzowy duet, ale grafiki można łączyć w rozmaity sposób. Jeżeli też lubicie plakatowe kompozycje to zachęcam Was do wydrukowania kilku plakatów i zestawienia ich ze sobą, wszystkie do siebie pasują!

plakat z arbuzami

Pliki do pobrania

Poniżej znajdziecie pliki do wydrukowania, pogrupowałam je w zestawy dwóch plakatów (z wzorkiem + z napisem). Plakaty są przygotowane w formacie A3 w wysokiej rozdzielczości. Można je spokojnie skalować do mniejszych formatów (np. A4). Jakość jest na tyle dobra, że można je wydrukować nawet w odrobinę większym rozmiarze niż wyjściowy. Jak zawsze grafiki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

plakat arbuzy

Pobierz arbuzowe plakaty »


plakat z cytrynami

Pobierz cytrynowe plakaty »


plakat z truskawkami

Pobierz truskawkowe plakaty »

Wskazówki dotyczące wydruku

  • Grafiki są przygotowane w formacie A3 (proporcjonalnie mniejszym formatem jest A4)
  • Ustaw najlepszą jakość drukowania – dzięki temu kolory będą lepiej nasycone
  • Jeżeli korzystasz z drukarki atramentowej to szczególnie polecam matowy papier fotograficzny (poniżej przykład wydruku)

owocowe plakaty do wydrukowania

Trochę mi się tych wydruków nazbierało Chyba będzie trzeba zrobić jakieś szybkie rozdanie na fb bo szkoda, żeby plakaty kurzyły się w szufladzie. Skoro mogą zdobić czyjąś kuchnię albo pokój Mam nadzieję, że znajdą się zainteresowani!

13 komentarzy

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)