Menu
bileciki i kartki

Kartki do wydrukowania: Dziękuję i Gratulacje

Czy zdarzyło Wam się kiedyś potrzebować kartki z gratulacjami, albo z podziękowaniami? Mam wrażenie, że tego typu kartek jest w sklepach bardzo mało, a jeżeli zakup odkładamy na ostatnią chwilę to możliwe, że w pobliskim supermarkecie nie kupimy nic ładnego. Na takie sytuacje przygotowałam kartki okolicznościowe do wydrukowania. Jeżeli macie w domu kolorową drukarkę i nieco sztywniejszy papier to możecie wyczarować kartkę w kilka chwil.

Okazji, żeby komuś czegoś pogratulować jest naprawdę sporo – rozpoczęcie nowej pracy, zdanie matury, obrona pracy magisterskiej, ślub, narodziny dziecka… można by tak wymieniać jeszcze długo Co do dziękowania to pretekstów jest tak naprawdę jeszcze więcej – jeżeli ktoś wyświadczy nam pomoże, wyświadczy przysługę i chcemy mu się odwdzięczyć do kartka dołączona do czekoladek czy kwiatków będzie na pewno bardzo miłym detalem.
Sama niejednokrotnie potrzebowałam takich kartek i na pewno będę używać tych, które widzicie we wpisie. Mam je już wydrukowane i czekają na odpowiednie okazje.

Kartki do wydrukowania

Klikając w przycisk poniżej możecie pobrać kartki do wydrukowania. W pliku znajdziecie:

  • Wzór z sercem: Arkusz A4 z dwoma kartkami z napisem “Gratulacje!” i “Dziękuję”
  • Wzór z niebieskimi kwiatkami: Arkusz A4 z dwoma kartkami z napisem “Gratulacje!” i “Dziękuję”

kartki do wydrukowania

Pobierz kartki okolicznościowe »

Kilka wskazówek

  • Papier – do wydrukowania kartek przyda się sztywniejszy papier. Świetnie nada się papier o grubości 200-300g, całkiem nieźle sprawdzi się również blok techniczny
  • Świetną jakość wydruku w domowych warunkach uzyskasz na papierze fotograficznym (ja użyłam matowego papieru foto o gramaturze 220)
  • Gięcie – zanim przetniesz arkusz A4 na pół proponuję w pierwszej kolejności złożyć kartkę. Zgięcie powinno powstać wzdłuż przerywanej linii
  • Cięcie – zgięty wcześniej arkusz papieru przecinam gilotyną. Jeżeli nie masz gilotyny to przetnij papier wzdłuż ciągłej linii. Możesz również użyć ostrego nożyka i linijki
  • Wydruk – ustaw opcje drukarki na najlepszą jakość wydruku – dzięki temu kolory będą bardziej nasycone

Mam nadzieję, że gotowe kartki się Wam spodobają, a przede wszystkim okażą się przydatne i sprawią przyjemność Waszym bliskim A jeżeli do podziękowań czy gratulacji chcecie dorzucić mały upominek to odsyłam do wpisu z pudełeczkami do wydrukowania – będą pasować idealnie. W planach mam kolejne kartki okolicznościowe, to na pewno nie ostatni tego typu projekt na mavelo. Projekty są oczywiście do pobrania za darmo, można je wykorzystywać do celów własnych, niekomercyjnych.

kartki do wydrukowania

10 komentarzy

Zostaw komentarz! Lubię czytać Wasze komentarze :)