Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="5"]

KONTAKT

Najczęściej zadawane pytania


Czy masz w planach przygotować grafikę z okazji…?

Na wiele okazji grafiki są już na blogu, więc bardzo polecam skorzystać z wyszukiwarki, albo przejrzeć kategorię z grafikami do druku. Nie deklaruję się na konkretne grafiki, bo czasami wypadnie mi coś pilnego i po prostu nie dotrzymam takiej deklaracji, a nie chciałabym nikogo zwodzić.

Za to często sygnalizuję na facebooku lub instagramie, że coś się pojawi, więc polecam zaglądać właśnie tam po zapowiedzi i nowości

Czy możesz przesłać mi pusty szablon bez grafiki? Albo szablon edytowalny?

Udostępniam gotowe do wydruku pudełka w różne wzory, nie udostępniam szablonów Pliki dodatkowo są rasteryzowane (czyli grafiki, która powstała w wektorach nie można w tych wektorach edytować), ponieważ miałam bardzo przykre sytuacje kradzieży moich projektów i wykorzystywania ich do celów, na które nie wyrażam zgody.

Czy możesz wykonać na bloga grafikę / pudełko / plakat z…

To pytanie, które pojawia się najczęściej. Są dni, że dostaję po kilka maili z sugestiami. Bardzo dziękuję za wszelkie wiadomości, moja lista planów i pomysłów (tych własnych i tych od Czytelników) jest bardzo dłuuuga

Niestety ograniczeniem są tutaj moce przerobowe, wpisy z grafikami są bardzo czasochłonne. Jeżeli jednak uważasz, że masz jakiś nietuzinkowy pomysł to pewnie, napisz – chętnie przeczytam. Nie mniej nie zawsze jestem w stanie odpisywać na maile tego typu, ale wszystko zawsze czytam.

Czy możesz mi przesłać pudełko / plakat / … w innym kolorze / wzorze/ rozmiarze?

Nie jestem w stanie realizować indywidualnych zapotrzebowań, więc nie zmieniam grafik. Ale wszystko co przygotowuję ma zazwyczaj więcej niż jedną opcję do wyboru, wszystkich grafik na blogu jest naprawdę sporo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie (Jeśli szukasz czegoś konkretnego to polecam skorzystać z wyszukiwarki lub przejrzeć wpisy według kategorii).

Czy możesz zaprojektować dla mnie grafikę? (logo, bannerek, wizytówkę, kartkę urodzinową etc.)

Niestety nie przyjmuję indywidualnych zleceń. Prowadzę co prawda działalność z zakresu projektowania, ale aktualnie jestem w stanie obsługiwać wyłącznie moich stałych Klientów.

Z jakiej drukarki korzystasz?

Moja drukarka to Epson L1800. Nie jest to najtańszy model, ale zdecydowanie nadrabia wydajnością i jakością wydruku. Dołączone pojemniki z tuszem przy bardzo częstych wydrukach starczają mi na około 1,5 roku. No i mogę drukować w A3, super sprawa

Często pytacie o drukarki, które polecam – z moich rozeznań wynika, że Epson i Canon mają bardzo dobre drukarki (niebawem powstanie post o domowym drukowaniu i wtedy napiszę więcej na ten temat)

Na jakich programach pracujesz?

Grafiki i ilustracje wykonuję w programach pakietu Adobe w wersji CC (Illustrator i Photoshop), korzystam z tabletu graficznego Wacom Intuos Pro w rozmiarze M.

Czy mogę wykorzystać Twój projekt do celów komercyjnych?

Wszystkie projekty są przeznaczone wyłącznie do celów prywatnych. Jeżeli chcesz wydrukować plakat dla koleżanki, zaproszenia na imprezę dla Twojego dziecka – pewnie, nie ma problemu, po to te grafiki są

Ale jeżeli chcesz dołączyć grafiki dla swoich Klientów, promocji swojej marki to na takie działania musisz mieć odpowiednią licencję.

Licencja komercyjna jest płatna i w takich przypadkach zapraszam do kontaktu (prowadzę działalność, wystawiam faktury VAT).

Czy mogę wykorzystać Twój projekt do celów charytatywnych?

Przy każdym pliku jest informacja, że jest on przeznaczony do użytku prywatnego, wyjątkiem jednak są tutaj działania charytatywne, o które często pytacie. Różnego rodzaju kiermasze, na których są sprzedawane ciasta i ciasteczka – chcesz wykorzystać do takich celów moje pudełko, papier czy etykiety? Nie ma problemu! Jeżeli jednak planowane przez Ciebie działania są na dużą skalę, skontaktuj się proszę wcześniej ze mną.

Ważne. Nie usuwaj proszę z projektu mojego logo. Każdy projekt jest chroniony prawem autorskim, jest zaprojektowany przeze mnie od podstaw. Jeżeli na projekcie zamieszczam logo to jest ono zawsze niewielkich rozmiarów i umieszczone w takim miejscu, żeby nie rzucało się w oczy (np. na spodzie pudełka).

Pracuję w bibliotece szkolnej / miejskiej – czy mogę wykorzystać zakładki z Mavelo do promowania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży?

Promowanie czytania wśród dzieci i młodzieży? Popieram rękami i nogami, drukuj śmiało Będzie mi bardzo miło, jeżeli podrzucisz jakieś zdjęcia z tej akcji!

Kontakt e-mail

  • W kolumnie obok zamieściłam najczęściej pojawiające się pytania – zerknij proszę na tę listę, być może znajdziesz tu odpowiedź :).  A jeżeli nie znalazłaś/eś to napisz do mnie:  weronika [małpa] mavelo.pl 
  • Jeśli pytanie dotyczy wpisu, zadaj je proszę w komentarzu – być może zagadnienie przyda się również innym Czytelnikom.

 Ważne Przesyłacie ogrom zapytań o przygotowanie indywidualnych projektów – zakładek, logo, stron, pudełek, kartek, plakatów, wizytówek itp. Bardzo dziękuję za zainteresowanie, jednak aktualnie nie przyjmuję tego typu zleceń. Istnieje możliwość kupienia licencji komercyjnej na istniejące już projekty – jeżeli wpadło Ci coś w oko, daj znać!  

 

Close