Najpopularniejsze wpisy w 2015, podsumowanie roku i plany

Zobacz również:

 • Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:) Uwielbiam czytać takie wpisy, bardzo motywujące. Szczególnie gratuluję założenia firmy.Też mam taki zamiar, chociaż na chwilę obecną przeraża mnie to.

  • Bardzo dziękuję! Trzymam za Ciebie kciuki, oby 2016 przyniósł Ci tyle, ile sobie wymarzyłaś (a nawet więcej :)))
   Ja również miałam wiele wątpliwości odchodząc z etatu, kosztowało mnie to wiele emocji, w pierwszym tygodniu bycia na swoim odcięłam sobie koniuszek palca, spadłam z wysokich schodów i miałam ze stresu zaniki pamięci. Wtedy nie było mi do śmiechu, ale teraz nawet trochę mnie to bawi ;)) Początki są trudne, ale jeśli masz marzenia i plany to musi być dobrze!

 • Już miałam wysyłać do Ciebie list gończy za tym Twoim kanałem na YouTube, ale widzę, że muszę uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości ;). Czekam więc, kibicuję wszystkim planom, gratuluję dobrych decyzji podjętych w 2015 roku i życzę wszystkiego dobrego dla Ciebie i całej Twojej gromadki!

  • Komputer odmówił współpracy z programem, ale już mam wszystko co potrzeba, wszystko działa, nic tylko filmy kręcić ;))
   Dziękuję bardzo za życzenia, pozdrawiamy całą gromadką! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :))

 • Miłe życzenia, ja jeszcze muszę te plany poszukać. Żartuję, raczej kroki do ich osiągnięcia. Patrząc na pewne projekty u Ciebie widzę ile mnie nauki czeka. Jednak robić coś na kartce, a potem chcieć to przenieść na komputer nie jest takie proste.

  • Jeżeli mogę coś polecić to szkolenia wideo na eduweb.pl. Są co prawda płatne, ale moim zdaniem to najlepsze materiały do nauki z grafiki, jakie są dostępne w Polsce. Oprócz tego kwartalnik 2+3D – kolekcjonuję od kilku lat i dla mnie to są najlepsze publikacje odnoszące się do trendów w projektowaniu.
   Trzymam kciuki bo wiem, że jesteś na dobrej drodze, powodzenia!

 • Super, że planujesz więcej postów z grafiką do wydrukowania, robisz naprawdę świetną robotę :))) No i na kanał na youtube czekam z niecierpliwością :))) Gratuluję osiągnięć z zeszłego roku i życzę zrealizowania wszystkich planów w tym nowym :)))

  • Aga, bardzo dziękuję!! A i jeszcze muszę Ci napisać, że wczoraj Twoje zielone muffiny wzbudziły wielkie zainteresowanie i wszystkim bardzo smakowały :))

 • No to czas na kolejny rok z Mavelo! Strasznie się cieszę, bo uwielbiam tu zaglądać, Twój blog wpływa na mnie bardzo rozwojowo :*

  • :* Dziękuję Aniu! A ja się cieszę na kolejny rok z KinoŚwinką, nawet nie wiesz ile filmów w Święta obejrzałam dzięki Tobie Później wpadnę zdać relację i wrażenia ;))

 • Z Nowym Rokiem ja również życzę Ci wszystkiego dobrego, niekończącej się inspiracji, świeżego spojrzenia na życie, najprawdziwszej miłości, ogromu radości, najwspanialszych ludzi wokół, a z racji własnego zawodu również zdrowia Niech ten „ROK MAŁPY” będzie jeszcze lepszy od poprzedniego niech zmiany chylą się ku lepszemu i pomagają spełniać marzenia Najlepszego !

 • Wspaniały rok i gratuluję odwagi i podjęcia tych wszystkich cudownych decyzji, które dały Ci niesamowitego kopniaka do działania Fajnie, że jest Ciebie tu więcej, choć nie mam w sobie za grosz cierpliwości do DIY to zawsze chętnie tu zaglądam, bo lubię ten Twój spokój, który jest we wszystkich wpisach. Lubię oglądać te wszystkie piękne rzeczy, które tworzysz i będę odwiedzać Twój kanał na YT! Życzę Ci, aby ten rok był dla Ciebie jeszcze bardziej motywujący do działania i przyniósł Ci ogrom radości z pracy i życia w ogóle Buzi ogromne! :*

  A czekaj czekaj! Zawieszki do prezentów wydrukowałam, wycięłam i robiły szał przy prezentach! Ha!

 • Kanał na YouTube być musi.
  Pięknie to wszystko wygląda, a końcówka roku była zdecydowanie najlepsza. Zaciskam kciuki za rok 2016. Głaski dla zwierzaków.

  • Krzychu, jak miło Cię tu widzieć :)) ♥
   Z YT mam oczywiście wielki stres, ale chyba potrzebuję się czasem wygadać Póki co mogę porozmawiać w ciągu dnia z moim stadkiem :))
   Ja za Ciebie też trzymam mocno kciuki bo przecież nadchodzą zmiany i mam nadzieję, że widzimy się niedługo!

 • Ven

  Kocie zakładki urzekły mnie najbardziej!

Close